Початок співпраці

Крок 1: Вибір комерційної пропозиції та оформлення договірних відносин

ТОВ "ЕНЕРГОГАРАНТІЯ" не обмежується Публічними комерційними пропозиціями та Публічним договором, ми пропонуємо Вам індивідуальні умови постачання - співпрацю за гнучким індивідуальним графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію з укладенням ідивідуального Договору.

Для оцінки привабливості співпраці з нами та підготовки Вашої індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам зателефонувати  за номером, (097)715-27-18.

Після проведення попередніх розрахунків та детального аналізу наші фахівці нададуть Вам індивідуальну комерційну пропозицію, зв'яжуться з Вами, і за необхідності проведуть зустріч у зручному для Вас місці, дадуть відповіді на всі питання.

Якщо Ви бажає заключити індивідуальний Договір на умовах відповідно наданої Вам індивідуальної комерційної пропозиції, після погодження спільних кроків, наші фахівці нададуть проект Договору про постачання електричної енергії для узгодження всіх деталей та умов. Після погодження проекту договору виконується його підписання та обмін примірниками поштовою або курьерською службою.

З типовим Договором про постачання електричної енергії Ви можете ознайомитися тут.

Крок 2: Підготовка до зміни постачальника природного газу

Перед початком постачання природного газу наші фахівці підготують всі необхідні документи для переведення від попереднього постачальника та здійснять операційно-технічний супровід даної процедури. Всі дії виконуються нашими фахівцями, Вам немає про що турбуватись.

Крок 3: Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору постачання природного газу наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.

У разі відсутності або не налагодженій роботі системи автоматичного контролю обліку електроенергії (АСКОЕ) або локального устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) наші фахівці можуть виконати роботи по проектуванню, встановленню та налагодженню роботу такої системи.

Кожному Споживачу безкоштовно надається доступ до Особистого кабінету

Наші фахівці докладуть максимум зусиль для ефективної співпраці. У разі виникнення питань чи непорозумінь прохання звертатися за телефоном, (097)715-27-18, і ми оперативно допоможемо у їх вирішенні.